create a site

The Flying Dragons Team

Motoparalotniowa grupa pokazowa

Niezawodne skrzydła Dudek Paragliders

Od samego początku naszej lotniczej działalności, latamy na skrzydłach polskiego producenta Dudek Paragliders. Bardzo często latamy w trudnych warunkach i jeszcze nigdy te skrzydła nas nie zawiodły. Dlatego po 3 latach spędzonych pod Nucleon XX postanowiliśmy przesiąść się na kolejną sprawdzoną konstrukcję Snake 1.2.

Napędy Tornado 280

Od marca 2019 latamy na napędach polskiego producenta, firmy Techno-Fly.

Innowacyjność

Zawsze widzimy potencjał w tym co robimy, zawsze chcemy być krok do przodu. Chcemy zaskakiwać widzów realizując nowe pomysły i tak też było w ubiegłym sezonie. Wspaniałe pokazy w Iławie, Świdniku, Ustce, Gdyni, Rzeszowie, Lesznie czy portugalskiej Albufeirze zawsze kończyły się tak samo – waszym zachwytem, a o to nam właśnie chodzi.

Nagrody

Pokazy lotnicze to nie konkurencja sportowa, tu nikt nie mierzy wyników, a jednymi sędziami jesteście Wy. Grupy pokazowe nie rywalizują ze sobą, a często wręcz przeciwnie – współpracują tak, żeby jeszcze bardziej Was zachwycać. Tu nie ma nagród, medali, statuetek – są Wasze uśmiechy i niezapomniane wspomnienia, które razem tworzymy. Dzięki nim stajecie się naszą lotniczą rodziną.

Follow Us

© Copyright 2019 Flying Dragons Team  - All Rights Reserved

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.